Hlavní krmný program

Hlavní krmný program pro koně

Hlavní krmný program pro koně

Kategorie:   Hlavní krmný program
Podkategorie:
  Senioři (4)
  Speciální plemena (5)
  Sport (5)
Zobrazení 
  
HKP5 Struktur – Energetikum
Při dávkování 1 kg Struktur – Energetikum na den dostává kůň všechny minerální látky, stopové prvky a vitamíny potřebné pro udržení dobrého zdravotního stavu, stability a výkonnosti.

Papírový pytel – 20 kg

Královská koruna každodenního krmení.

Vítězství v soutěži, vydařená jezdecká hodina, krásná vyjížďka – je tolik pěkných momentů, které nám jezdecký sport dopřává. Radost z koně roste s jeho silou, vitalitou a ochotou k výkonu. Abychom toto mohli po svém koni žádat, stojí za to zamyslet se nad krmením.

Koncentrované krmivo bohaté na výživné a vitální látky.
V krmivu Struktur – Energetikum jsou zkoncentrovány vybrané nejjemnější přísady jako klíčky, přes 30 různých druhů bylin, olejniny a obiloviny, vše v jednom výborně chutnajícím müsli.

Krmivo Struktur – Energetikum má tak vyladěno složení vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, že denní dávka je plně vybalancovaná již při krmení 1 kg denně.

    Bohaté na bioaktivní byliny
    Bohaté na vícenenasycené mastné kyseliny z vysoce hodnotných klíčků a olejnin
    Bohaté na hrubou vlákninu pro lepší žvýkání
    Bohaté na výživné rostlinné látky
    Bohaté na organicky vázané stopové prvky
    Výhradně přírodní vitamín E
    Minimální obsah obilných škrobů a bílkovin

Pro optimální rovnováhu
Struktur – Energetikum cíleně přispívá ke zdravé výživě koní, neboť vyrovnává přebytky škrobů a bílkovin a současně deficity minerálních látek v obvyklých denních dávkách krmení. Malí koně a speciální plemena takto profitují  z koncentrace vitálních látek krmiva Struktur – Energetikum. U nich může být Struktur – Energetikum použito jako jediné krmivo. Stejně tak koně, kteří trpí svalovými problémy, žaludečními nebo zažívacími potížemi nebo kteří mají sklon ke schvácení kopyt, jsou odkázáni na krmivo s nízkých obsahem škrobů, které je přitom bohaté na výživné látky.

Velký rozdíl
30 různých výživných bylin, které jsou pěstovány v různých ročních obdobích, dodává vedle rostlinných živin také velké množství a rozmanitost stopových prvků, které jsou nezbytné pro vyváženou výživu. O bylinách je známo, že disponují vlastnostmi jako je podpora trávení (máta peprná, koriandr), čištění a detoxikace organismu (kopřiva, bříza, černý bez),  uvolňování slizu (tymián, fenykl, anýz). Bez bylin si vlastně dnes již všeobecně dobrý zdravotní stav a neporušenou látkovou výměnu již nelze představit.

Bohaté na esenciální mastné kyseliny
Kukuřičné a pšeničné klíčky, slunečnicové semeno, lněné semeno a také černucha a jádra vinné révy dodávají strukturálně vázané rostlinné oleje, přirozené vitamíny, lecitin, stopové prvky a sekundární rostlinné látky. Struktur – Energetikum je tím pádem velmi bohaté na fyziologicky plnohodnotné, vícenásobně nenasycené mastné kyselin Omega – 3 a Omega – 6.

Cílená podpora trávení
Pivovarské kvasnice, slad, sušené ovoce, cílená spojení stopových prvků a bylin umožňují trávení bez zvýšené plynatosti, prebiotickou podpora trávení a ochranu sliznice zažívacího traktu pomocí slizu. Zajišťují stabilní mikroflóru v zažívacím traktu a zdravý a funkční imunitní systém.

Struktur Energetikum je korunou každodenního krmení. Biologicky aktivní výstavbový koncentrát na bázi obilných klíčků. V dávce 1 kg na den dostane kůň veškeré minerální látky, stopové prvky a vitamíny potřebné pro udržení dobrého zdravotního stavu, stabilitu a schopnost výkonu. Nízce dávkovaná, ale vysoce hodnotná bílkovina a redukovaný obsah škrobů zajišťují harmonickou rovnováhu výživných látek v celkové krmné dávce. Více než 30 rozmanitých druhů bylin, himálajská sůl, černucha a jádra vinné révy tuto osvědčenou recepturu korunují. Bohaté na Omega – 3, Omega – 6 mastné kyseliny a přírodní lecitin.

Složení:
Kukuřičné klíčky, ječmenné vločky, jablečné výlisky, jablečný sirup, byliny (máta peprná, koriandr, šalvěj,  fenykl, majoránka, řebříček, kmín, anýz, oregáno) 6,8%, kukuřičné vločky, pšeničné klíčky, vojtěšková řezanka, řízky z cukrové řepy, travní řezanka sušená teplým vzduchem, melasa z cukrové řepy, směs olejů (lněné , slunečnicové a kukuřičné klíčky) 2,8%, vápník z mořských řas, směs olejů ze semínek (lněné semeno , slunečnicové semeno, fenyklové semeno, černochové semeno) 2,6%, otruby z ovesných slupek, celozrnné ovesné vločky 2%, rýžové klíčky, pšeničné klíčky, sůl, moučka z mořských řas, slupky vinné révy, česnek, pivovarské kvasnice,  pšeničné otruby, extrakt z hroznového cukru, DL – metionin, L – lysin, himálajská sůl.

Doporučené dávkování:
Přikrmování krmiva Struktur Energetikum je obecně vhodné pro všechny typy koní. Pro velké koně doporučujeme 1 kg denně, pro sportovní koně ve vysoké zátěži maximálně 1,5 kg denně k obvyklé denní dávce z obilovin a objemovému krmivu. O stejné množství by měl být snížen příjem energetického krmiva. Není třeba dodávat další minerální doplňky. U malých koní, pony a u koní s nízkou potřebou energie může být Struktur Energetikum použito jako jediné energetické krmivo v denní dávce 150 – 200 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den.
Struktur – Energetikum
SLOŽENÍ KRMIVA: Struktur – Energetikum - produktový list
O1:
Struktur – Energetikum - krmivo pro koně
Cena s DPH 800,- Kč  

Související zboží

Hesta Mix Light energy

Super Condition

Qelan

Hesta Mix Light energy Super Condition Qelan
880,- Kč 1 570,- Kč 1 100,- Kč

Typ platby DOBÍRKA - neaktivní

Z důvodu zdravotní situace přepravní společnost neakceptuje hotovostní platbu. Děkujeme za pochopení.

ST.HIPPOLYT NA SLOVENSKU

svk.png

Brandon - novinka Hippolyt

kat-brandon4_200x250.png

Nově také na Facebooku

fb.png

Přeprava zdarma!!!

Při objednávce nad 500,- Kč je přeprava zdarma!

Při objednávce do 500,- Kč je přeprava za 50,- Kč, dobírka 30,- Kč.

http://www.hippolyt.cz/index.php?nid=9490&lid=cs&oid=2183800

Aktuální ceník v PDF

Stáhněte si kompletní aktuální ceník /k 14.1.2015/ krmiva pro koně St.Hippolyt v PDF...

ceník krmiva pro koně St.Hippolyt v PDF

Hippolyt opět nejlepší!

Čtenáři německého jezdeckého časopisu CAVALLO opět zvolili St.Hippolyt jako nejoblíbenější krmivo pro koně!

Cavallo Trophy 2014 im Bereich Beste Marke Futtermittel.jpg

První místo pro GLUCOGARD!

Skutečnost, že St.Hippolyt zvolil správnou cestu se potvrdila i při přebírání letošních cen na akci Eurocheval v Offenbergu. První místo získal St.Hippolyt se svým doplňkovým krmivem pro koně GLUCOGARD, které je úspěšné v boji s EMS a schvácením kopyt!

http://www.hippolyt.cz/index.php?nid=9490&lid=CZ&oid=1981681&tabpage=15&taboffset=0&ts=1&epc=SKD12

KDO KRMÍ ST.HIPPOLYT ?

Zajímá Vás, kdo svým koním dopřává krmivo St.Hippolyt? Například Václav Bořánek, Esther Weberová, JS Schneider a další. Podívejte na reference.

Reference
Ronaldo S - skokový kůň roku 2009

Ceník přepravy

Přepravné není součástí cen v e-shopu. V případě zaslání zboží Vám budeme účtovat tyto ceny, viz.odkaz...

Ceník přepravy

Lepší krmení = lepší hříbě!

Podívejte se na zajímavou vědeckou studii zabývající se výživou hříbat.

Lepší krmení = lepší hříbě

Partnerské prodejny

Krmivo pro koně St.Hippolyt lze také zakoupit v našich partnerských prodejnách:

Čáslav a Havlíčkův Brod

Jezdecké potřeby Viktorie, Plzeň

Sokolov, Farma LA Rudolec

Robert Sitter, Č.Budějovice, 723117546

STÁJ NICOL, Liberec

Granofyt s.r.o., Rudná u Prahy

My Horse s.r.o.
250 69 Máslovice, okr. Praha - východ
602 594 338

St.Hippolyt doporučuje

http://www.horsemanonline.cz/

Vyhledat v textu

Nákupní koš
Košík je prázdný

Online poradna

příspěvků: 90
hippolyt