Speciální krmné doplňky

Speciální krmné doplňky pro koně

Speciální krmné doplňky pro koně

Kategorie:   Speciální krmné doplňky
Podkategorie:
  Za studena lisované rostlinné oleje (6)
  
Zobrazení 
  
SKD19 Gold Medal
Obsahuje výživné látky pro svalstvo, které jsou nezbytné jako dodatek k obvyklým základním krmivům, aby podporovaly tvorbu a výkonnost svalstva.

Kbelík - 10 kg

Muskulatura pro vysoké výkony
    … a pro vzhled.

Vyrýsované, dobře vybudované svaly jsou poznávacím znakem pro sílu, rychlost a krásu koně. Výrazné, silné, zatížitelné svaly jsou také základem pro dobré výkony v jezdeckém sportu a pro dobrý pocit z ježdění ve volném čase. Pomocí cíleného přísunu výživných látek, můžeme tvorbu svalstva účinně podpořit.

Gold Medal
Tvorba svalstva vyžaduje výživné látky.
Každý kůň je na základě svých individuálních dědičných vloh schopen vybudovat si dobře vytvořenou a výkonu schopnou muskulaturu. K tomu je nezbytné, aby vedle cíleného, korektně dávkovaného tréninku, bylo koni podáváno dostatečné množství funkčních výživných látek budujících svalovou hmotu.
    podpora tvorby svalové hmoty
    podpora výkonnosti svalstva
    osvědčené pro sportovní a přehlídkové koně
    neobsahuje dopingové látky

Bílkoviny, aminokyseliny a mastné kyseliny
Pro tvorbu svalové tkáně je především potřeba kvalitní bílkovina. Jinými slovy rozličné aminokyseliny, jako stavební kameny bílkovin, by měly být předkládány v takovém množstevním poměru, který je pro výstavbu svaloviny výhodný. Bílkoviny obvyklých krmných rostlin jako je seno a obiloviny pro tento účel nejsou optimální.

Krmný koncentrát pro tvorbu svalové hmoty by proto měl pro zhodnocení celkového proteinu obsahovat dodatkové doplňující bílkovinné zdroje a aminokyseliny. Gold Medal obsahuje takovéto budovatele svalové hmoty s vysokou biologickou dostupností a stravitelností v podobě speciálně připravených a zpracovaných substancí, jako jsou pivovarské kvasnice, řasy spirulina, fermentací získávaný sladový kvasnicový extrakt, mořské řasy, L – lysin. K přirozené výstavbě podílejících se hormonů přispívají vedle bílkovinných prvků také tukové substance z klíčků obilovin a olejnin. Také ohebnost a pružnost svalů profituje z esenciálních mastných kyselin z lněného oleje, lisovaného za studena.

Výživné látky pro látkovou výměnu výstavby
Aby byly stavební kameny potřebné pro tvorbu svaloviny správně sestaveny, musí mít látková výměna dostatek k tomu potřebných nástrojů. Těmi jsou specificky vhodné enzymy, s jejichž pomocí jsou elementární svalová vlákna vytvářena, zasíťována a propojena stabilizujícími vlákny vazivové tkáně. Pracovní schopnost těchto enzymů je pak dále výrazně závislá na funkčních výživných látkách. K těm patří vitamíny komplexu B a dále stopové prvky jako je zinek, mangan, měď, křemík, které produkt Gold Medal obsahuje ve vhodných množstevních poměrech. Pro optimalizaci funkčnosti jsou tyto stopové prvky obsaženy převážně jako organicky vázané komplexy. Játra, jako centrální orgán látkové výměny, jsou dodatkově podporována prostřednictvím účinných látek obsažených v mariánském bodláku, kurkumě a pivovarských kvasnicích.

Tvorba svaloviny potřebuje ochranu svaloviny
V průběhu posilovacího tréninku a při sportovním nasazení pracuje látková výměna ve vysokých otáčkách. Tím se vynuceně vytvářejí kyslíkové radikály, které svalovou tkáň napadají a mohou ji částečně opět odbourat. Pro ochranu tkáně se takovéto radikální látky neutralizují speciálními enzymatickými systémy vlastního těla.  Tyto jsou pak dále odkázané na přítomnost stopových prvků, jako jsou zinek, měď, mangan a selen. Vedle těchto mikrovýživných látek dává Gold Medal koni k dispozici dodatečné ochranné látky pro tkáň prostřednictvím mořských řas, bylin, pivovarských kvasnic, karotek a také přírodního vitamínu E.

Celkově je Gold Medal efektivní kombinace fyziologicky kooperujících látek pro výstavbu, funkci a ochranu a pro komplexní vytvoření vyvinuté, výkonu schopné muskulatury.

Datový technický list produktu Gold Medal

Pro optimální tvorbu svalstva je nezbytné podávat koni výživné stavební kameny, tvořící svalovou tkáň. Gold Medal pečuje o potřebné zhodnocení bílkovin prostřednictvím vysoce hodnotných komponentů, jako jsou vitální pivovarské kvasnice, hydrolyzované řasy spirulina, fermentací získaný sladový extrakt a dodatkové esenciální aminokyseliny.

    podpora výstavbové a výkonnostní látkové výměny
    nejhodnotnější nosiče bílkovin
    účinná ochrana proti opotřebení svalů, způsobenému tréninkem
    pro zajištění nárůstu svaloviny

Složení:
Obilné klíčky 75 %, pivovarské kvasnice 7,2 %, řasy spirulina 7,0 %, byliny (bodlák mariánský, kurkuma, skořice, koriandr, majoránka) 5,0 %, sladová kvasnicová mladina, L – lysin, karotky, jablečný sirup, lněné semeno 0,5 %, melasa z cukrové řepy, moučka z mořských řas, lněný a slunečnicový olej lisovaný zastudena 0,15 %, sůl, pšeničné otruby, česnek.

Doporučené dávkování:
Cca 40 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den pro výstavbu. Pro navazující krmení postačuje cca 20 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Tento koncentrát z řady Horse Care by měl být koni přimíchán do každodenní dávky energetického krmiva. U vybíravých, mlsných koní je vhodné zpočátku krmit nižší dávky pro navyknutí.
Gold Medal
Cena s DPH 2 150,- Kč  

Související zboží

Makor

Vitamin E + Selen

Equilizer

Makor Vitamin E + Selen Equilizer
990,- Kč 970,- Kč 980,- Kč

Dovolená 23.7.-31.7.2024

V termínu 23.-31.7.2024 jsme na dovolené. Veškeré objednávky přijaté v tomto termínu budou zpracovány hned po našem návratu, 1.8.2024

Děkujeme za pochopení,

Tým Hippolyt

Produktové listy 

Úpravy produktových listů

Aktuálně řešíme úpravy produktových listů a informací o přesném složení výrobků. Děkujeme za trpělivost.

Aktualizované informace jsou v tuto chvíli již u těchto výrobků:

Hesta Mix Müsli
Hesta Mix Classic
Hesta Mix Light energy
Struktur – Energetikum
Vital Müsli Beste Jahre
St. Hippolyt NutriStar
Struktur E - bezobilný

ST.HIPPOLYT NA SLOVENSKU

svk.png

Brandon - novinka Hippolyt

kat-brandon4_200x250.png

Nově také na Facebooku

fb.png

Přeprava zdarma!!!

Při objednávce nad 500,- Kč je přeprava zdarma!

Při objednávce do 500,- Kč je přeprava za 50,- Kč.

http://www.hippolyt.cz/index.php?nid=9490&lid=cs&oid=2183800

Aktuální ceník v PDF

Stáhněte si kompletní aktuální ceník /k 1.2.2024/ krmiva pro koně St.Hippolyt v PDF...

ceník krmiva pro koně St.Hippolyt v PDF

Hippolyt opět nejlepší!

Čtenáři německého jezdeckého časopisu CAVALLO opět zvolili St.Hippolyt jako nejoblíbenější krmivo pro koně!

Cavallo Trophy 2014 im Bereich Beste Marke Futtermittel.jpg

První místo pro GLUCOGARD!

Skutečnost, že St.Hippolyt zvolil správnou cestu se potvrdila i při přebírání letošních cen na akci Eurocheval v Offenbergu. První místo získal St.Hippolyt se svým doplňkovým krmivem pro koně GLUCOGARD, které je úspěšné v boji s EMS a schvácením kopyt!

http://www.hippolyt.cz/index.php?nid=9490&lid=CZ&oid=1981681&tabpage=15&taboffset=0&ts=1&epc=SKD12

KDO KRMÍ ST.HIPPOLYT ?

Zajímá Vás, kdo svým koním dopřává krmivo St.Hippolyt? Například Václav Bořánek, Esther Weberová, JS Schneider a další. Podívejte na reference.

Reference
Ronaldo S - skokový kůň roku 2009

Ceník přepravy

Přepravné není součástí cen v e-shopu. V případě zaslání zboží Vám budeme účtovat tyto ceny, viz.odkaz...

Ceník přepravy

Lepší krmení = lepší hříbě!

Podívejte se na zajímavou vědeckou studii zabývající se výživou hříbat.

Lepší krmení = lepší hříbě

Partnerské prodejny

Krmivo pro koně St.Hippolyt lze také zakoupit v našich partnerských prodejnách:

Čáslav a Havlíčkův Brod

Jezdecké potřeby Viktorie, Plzeň

Sokolov, Farma LA Rudolec

Robert Sitter, Č.Budějovice, 723117546

STÁJ NICOL, Liberec

Granofyt s.r.o., Rudná u Prahy

My Horse s.r.o.
250 69 Máslovice, okr. Praha - východ
602 594 338

St.Hippolyt doporučuje

http://www.horsemanonline.cz/

Vyhledat v textu

Nákupní koš
Košík je prázdný

Online poradna

příspěvků: 92
hippolyt